Egy válogatott, amelyért lehet rajongani, amely csodát tett az Eb-n

Mainz egyetlen tett, Index - Sport - Fizetési vita miatt távozik a Mainztól Szalai Ádám?

• Mainz hírek | Oldal 2 a 4-ből | plastenka.hu
  • Egy válogatott, amelyért lehet rajongani, amely csodát tett az Eb-n Edvi László
  • Bundesliga: Elképesztő, a Mainz legyőzte a Leipziget! – MindennapCsakFoci
  • Egyetlen apartman recklinghausen

A Mainz története során csupán másodszor győzte le a lipcsei csapatot, ezzel november e óta tartó bajnoki nyeretlenségi sorozata végére tett pontot. Három magyar mainz egyetlen tett is pályára lépett a meccsen, a Leipzigben Gulácsi Péter és Mainz egyetlen tett Orbán is végigjátszotta a találkozót, a házigazdánál Szalai Ádám csereként beállva bő 25 percet kapott. Egészen szürreális első félidőt hozott a Mainz és a Leipzig összecsapása.

Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről? Nem kérem Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra! Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal. Már feliratkozott!

Addig még papírformának tűnt a történet, hogy a lipcseiek kezdtek aktívabban, sőt, az sem okozott nagy meglepetést, hogy az első lövéseket a remek technikájáról híres Marcel Sabitzer engedte el. No de az már igen, hogy az egyik ilyen Sabitzer-bomba után Tyler Adams érkezett a lehető legjobb ütemben az ötösnél, és hálóba perdítette a keresztlécről kivágódó labdát 0—1 — ez volt az amerikai középpályás legelső gólja a Bundesligában.

társkereső internetes tinédzser társkereső buzz arab

Váratlanul gyorsan egyenlített a Mainz, a Tizenegy perccel később is döntetlen állt az Opel Aréna eredményjelzőjén, csakhogy nem 1—1, hanem már 2—2.

Előbb egy újabb védő, Marcel Halstenberg szerezte vissza a vezetést a vendégeknek, majd Niakhaté érkezett megint jó ütemben, és teljesen üresen, kettő méterről a hálóba passzolhatta a Mainz második egyenlítő gólját.

Szalaival kapott ki Leverkusenben a Mainz A címvédő az első tavaszi játéknapon kiütéses, es győzelmet aratott a Hamburg otthonában. A liga történetének leggólgazdagabb párharca ez az egyetlen, amelyen több, mint gól született ezúttal is hű volt hírnevéhez. A vendégek már az első négy percben három helyzetet kidolgoztak, majd a

A bekk korábbi 81 Bundesliga-meccsén szerzett összesen két gólt, most egyetlen találkozón ugyanennyit. A váratlan fordulatoknak pedig az első félidő zárultával sem szakadt végük.

Az A változatosság kedvéért, ő is élete első Bundesliga-gólját szerezte.

meet nyaralni flört dohányzás

A folytatásban a Leipzig nyomott, brusztolt, de leginkább küszködött, újabb gólt szerezni viszont nem tudott. A Mainz sikerének Münchenben örülhetnek igazán, hisz a Bayern akár hét ponttal elhúzhat legközelebb álló üldözőjétől a forduló végére.

1. Szalaival kapott ki Leverkusenben a Mainz • SportTV
  2. Társkereső 29
  3. Index - Sport - Fizetési vita miatt távozik a Mainztól Szalai Ádám?
  4. Játék játékok üdvözlő
  5. Еще немного - и купол шифровалки превратится в огненный ад.

Niederlechner a második félidő elején aztán újra beköszönt, megnyerve a meccset az Augsburgnak. Bielefeld—Frankfurt 1—5 A Bielefeld a héten 3—0-s sikert aratott a Stuttgart ellen, ezúttal azonban nagy pofonba szaladt bele.

Bő fél óra elteltével a Frankfurt már 3—0-ra vezetett — André Silva duplázni tudott. A szünetig még szépített a hazai csapat, de a második játékrészben újabb két gólt kapott.

Huber Tamás A német sajtóban szárnyra kapott a hír, miszerint a szakítás mögött nemcsak sportszakmai indok, hanem fizetési vita is áll. A wiesbadener-kurier.

Luka Jovics is betalált. Freiburg—Stuttgart 2—1 Sallai Roland sérülés miatt nem léphetett pályára a Stuttgart ellen, csapata azonban így is nyerni tudott. A vezetést a vendégek szerezték meg a 7.

A Stuttgart a A Wolfsburg ezzel a sikerrel pontszámban beérte a Leverkusent, és már negyedik. Adams Mukiele, Haidara Samardzic, Vezetőedző: Julian Nagelsmann Gólszerző: Niakhaté Adams Augsburg—Union Berlin 2—1 Niederlechner Ingvartsen Bielefeld—Eintracht Frankfurt 1—5 Córdova André Silva Nilsson Freiburg—VfB Stuttgart 2—1 Demirovic Wamangituka 7.